Киев

другой город UA> > Изготовление стройматериалов
Объявление

Седвіч-панелі дахові поліуретан (PUR) та пінополіізоціанурат (PIR) - Изготовление стройматериалов

Код: 118609 Создано: 14-12-2019 14:57

Седвіч-панелі дахові з наповнювачами:
- PUR - пінополіуретан -це суміш поліолів та ізоціанатів з піноутворюючими властивостями, що характеризується високими параметрами ізоляції та щільністю приблизно 40 +/- 3 [кг / м3] відповідно до стандарту ДСТУ Б В.2.6-71:2008;
- PIR - це піна з хімічно модифікованим поліуретановим наповнювачем, який характеризується підвищеним рівнем вогнестійкості, зберігаючи при цьому належні механічні та теплоізоляційні властивості.
Наповнювач пінополіуретан має пористу структуру, а також відрізняється значною легкістю та міцністю. Дані сендвіч-панелі відносять до категорії самозатухаючих матеріалів.
Модульна (корисна) ширина - 1000 мм.
Довжина - від 2000 до 13000 мм.
Термін виготовлення, днів - від 7 до 21.
Доставка - в межах України.
Продукція сертифікована та пройшла усі необхідні випробування.


Реклама

 
Картинки

Отзывы

Нет отзывов к этому объявлению
 
 

Контактные данные
Описание компании: Термо-БУД - це українська компанія з європейськими інвестиціями, яка виготовляє сендвіч-панелі та конструкції для швидкого монтажу будівель різної складності, комплектує усіма необхідними добірними елементами, та надає послуги монтажу сендвіч-панелей. Продукція та послуги компанії представленні на українському ринку з 2015 року. За цей час, ми значно вдосконалили якість своєї продукції та послуг.
Усі стінові та покрівельні сендвіч-панелі Термо-Буд характеризуються високими теплоізоляційними властивостями, що дозволяють використовувати їх для обшивки зовнішніх суцільних стін і стін з прорізами, покрівлях дахів, зокрема в будівлях громадського та промислового призначення з опалювальними приміщеннями при 8°C < t < 16°C та t> 16 ° C
Наші виробничі потужності розташовані в м. Миколаїв на півдні України. Ми постійно розширяємо мережу регіональних представництв, зокрема вже працюють офіси у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові та Тернополі.
Название компании: Термо-БУД
Контактное лицо: Володимир
Контактный телефон: +380673506848
Логотип компании:
 

Задать вопрос владельцу объявления
Email *:
Повторите e-mail адрес *:
Контактная информация
Имя * :
Контактные телефоны :
Дополнительная информация для Вашего мини-сайта
Я подтверждаю, что ознакомлен и согласен с условиями политики конфиденциальности. Узнать больше *
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *