Киев

другой город UA> > Перила, поручни
Объявление

Перила для сходів, балкона із чорного металу від виробника, Київ, цін - Перила, поручни

Код: 139849 Создано: 20-04-2023 12:33
 Перила для сходів,  балкона із чорного металу від виробника,  Київ,  цін

Цена:

2 000 грн.

Тип объявления:Частные объявления - продам, предлагаю
Состояние:Хорошее состояние
Категория:Перила, поручни
Регион:Украина, Киев и область
Владелец:

u47838

0% положительных отзывов
Общее колличество отзывов пользователя 0, что составляет 0% от максимального количества отзывов полученные самым активным пользователем нашего сайта. Количество положительных отзывов: 0. Количество отрицательных отзывов: 0.

Рейтинг:         0.0/8 (0 голосов)

 

ЯК ВИБРАТИ МЕТАЛЕВІ ПЕРИЛА ДЛЯ СХОДІВ
Перила можуть використовуватися в різних місцях нашого життя: перила для офісу, вулиці, дачі, будинки, під'їзду, вхідної групи, басейну, покрівлі, ганку, порога, пандуса, сходів на вулиці, панорамних вікон (зовні і всередині). У всіх цих випадках підбирається найбільш оптимальний варіант конструкції. На вибір перил та огорож впливають такі фактори:
Дизайн приміщення або екстер'єр будинку
Конструктивні особливості, спосіб кріплення тощо.
Розміри сходи, балкона, ганку
Запланований бюджет
Матеріал та його комбінації
Найчастіше металеві перила на сходи вибирають за дизайном сходів та інтер'єрів. Також важливим критерієм є ціна. Чим виріб більше наворочений, більше перерізу труб, поворотів, тим ціна буде вищою. Для невеликих сходів краще вибирати витончені моделі, які не захаращують простір. Також вибір залежить від влаштування сходів. Наприклад, на гвинтових сходах дуже проблематично встановити перила з дерев'яним поручнем. Перила в стилі лофт з чорного металу користуються попитом. Це пов'язано з популярністю цього стилю.
ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Надішліть фото сходів, приклад перил, загальну довжину і ми розрахуємо вартість виробу з монтажем

Найкращим рішенням буде знайти схожий приклад в Інтернеті. По фото зразка та кількості метрів ми можемо дати попередню вартість. Купити металеві перила для сходів з металу можна у готовому виконанні у нашому Інтернет-магазині або замовити виготовлення унікальної моделі. На великому обсязі робляться знижки. У будь-якому випадку до вибору необхідно підійти відповідально. Від цього залежатиме їхня надійність та краса.
ПЕРИЛА ДЛЯ СХОДІВ З МЕТАЛУ - ОСОБЛИВОСТІ МАТЕРІАЛУ
Перила з металу можуть бути строгими без надмірностей або мати гарний вишуканий малюнок. Металеві перила чудово виглядають у комбінації зі склом, куванням, тросами тощо.

Пропонуємо комплектуючі перил із чорного металу для самостійного монтажу: стійки, секції, готові елементи

Перила з металу поєднують у собі дві дуже важливі функції - дизайн та безпеку. Використання різних художніх прийомів дозволить надати сходам унікальної та неповторної індивідуальності. Талановите проектування та перевірені технології забезпечать міцність та безпеку у щоденному використанні.

Металеві поручні для сходів можуть бути як зварні, так і збірні. Конструкції можуть приймати будь-яку форму: прямі та вигнуті, спіральні та дугоподібні. Немає меж для Вашої фантазії. Сучасні з'єднання дозволяють поєднувати в конструкції труби, троси, тримачі підлоги і проміжні елементи. Завдяки високій якості матеріалів невидимим з'єднанням елементів перила металеві виглядають престижно, служать прикрасою інтер'єру.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ МОНТАЖ У ПРИМІЩЕННЯХ З ОЗДОБЛЕННЯМ
Конструкції з чорного металу в сучасному інтер'єрі вимагають високої якості обробки та фарбування. Це складно забезпечити на об'єкті, оскільки потрібно виконати слюсарні, зварювальні, зачисні роботи за місцем. Кожні сходи індивідуальні і потребують своїх рішень. Тому оптимальним варіантом є виконання складальних робіт на об'єкті, а зварювальних та фарбувальних на виробництві.

Конструкції демонтуються та доставляються на виробництво. Потім у готовому вигляді встановлюються на свої місця. Місця кріплень збираються на болтових з'єднаннях або на зварюванні з наступним підфарбовуванням. Полімерне фарбування дозволяє досягти високої якості та краси зварних металоконструкцій. Металеві перила для сходів усередині будинку повинні не поступатися якістю меблів, наприклад, в стилі лофт.

Ціна за метр погонний огорожі відповідає дійсності?

На цю вартість можна орієнтуватися, але точну ціну можна сказати після підготовки комерційної пропозиції із кошторисом.

Ви виїжджаєте на заміри?

У виняткових випадках. Щоб розрахувати вартість достатньо мати фото сходів, приклад перил і загальну довжину

Чи можливе встановлення поручнів в будинку з ремонтом?

Як правило, ми так і працюємо. Монтаж проводиться акуратно, не порушуючи чистоти обробки

Чи потрібно попередньо встановлювати на сходи заставні елементи?

Зазвичай у цьому немає потреби. Наші технології дозволяють встановлювати перила на плитку, дерево, бетон, паркет. Зверху на щабель або збоку до сходового маршу


Реклама

 
Картинки

Отзывы

Нет отзывов к этому объявлению
 
 

Контактные данные
Имя: Олена
Контактные телефоны: +380683925472
 

Задать вопрос владельцу объявления
Email *:
Повторите e-mail адрес *:
Контактная информация
Имя * :
Контактные телефоны :
Дополнительная информация для Вашего мини-сайта
Я подтверждаю, что ознакомлен и согласен с условиями политики конфиденциальности. Узнать больше *
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *