Киев

другой город> > Бордюрная лента

Объявления: Бордюрная лента, Киев

Тип объявления: Только с фото?:
-   
Строительный калькулятор
 
 
   Сортировать по     RSS
Всего: 3
Бордюрная лента, Украина, Киев и область ... Подробнее ...
15-04-2016 11:29 Цена: 1 грн.

Декоративний бордюр «Камінчики» використовується для благоустрою скверів, парків, пішохідних зон, присадибних ділянок та територій біля приватних будинків. Бордюр використовують як розділювач між грядками, клумбами, газонами, доріжками на садових ділянках.

 
Бордюрная лента, Украина, Киев и область ... Подробнее ...
04-01-2016 15:26 Цена: 1 грн.

Садовий бордюр L3000 є ефективним економічним рішенням для облаштування клумб, газонів, тротуарів в парках і садах. Переваги : -простота установки -можливість монтажу по прямим і кривим лініям; -не складне кріплення за допомогою спеціальних якорів або простими сталевими цвяхами.

 
Бордюрная лента, Украина, Киев и область ... Подробнее ...
09-07-2015 08:34 Цена: 1 грн.

Бордюр виконаний з пластика і застосовується при облаштуванні газонів, пішохідних доріжок, скверів і територій біля приватних будинків Садовий бордюр Кантрі має ряд переваг: -завдяки властивостям використовуваного матеріалу, бордюр не руйнується під впливом сонячних променів; -форма виробу дозволяє щільно зафіксувати його в ґрунті; -гнучкість бордюру дозволяє застосовувати його при обрамленні будь-яких геометричних форм; -конструкція бордюру передбачає його установку без наявності спеціальних будівельних інструментів.

 
Всего: 3